Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Володимир Балух продовжує голодування

Автор:

|

Березень 31, 2018

|

Рубрика:

Володимир Балух продовжує голодування

Кримська правозахисна група у четвер, 31 березня, повідомляє, що засуджений в анексованому Росією Криму український патріот Володимир Балух сильно схуд і змарнів. Він оголосив голодування 19 березня, протестуючи проти несправедливого вироку. Про стан його здоров’я стало відомо від адвоката, який відвідав свого підзахисного.

Тепер ми знаємо, що Володимир Балух більше не перебуває в одиночній камері. Його перевели в іншу, де ведеться постійне відеоспостереження. Окрім того, тут є сусід, якому працівники слідчого ізолятора приносять домашню їжу. Очевидно, окупанти спеціально застосовують такий метод психологічного тиску, сподіваючись, що таким чином примусять непоступливого в’язня припинити голодування.

Нагадаємо, що російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Слідчі твердять, що знайшли на горищі його будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок. 14 березня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму змінив вирок українському активісту. Його засудили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі у колонії-поселенні, а також грошового штрафу. За висновками правозахисників Володимир Балух став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply