Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Войовнича риторика Володимира Путіна

Автор:

|

Березень 01, 2018

|

Рубрика:

Войовнича риторика Володимира Путіна

Президент Російської Федерації у четвер, 1 березня, виступив із щорічним посланням до Федеральних зборів. Воно було рекордним за тривалістю, а також виявилося безпрецедентно войовничим. Після розповіді про переговори із США з проблем протиракетної оборони (ПРО) президент показав, чим Росія відповіла на їх провал. Це створення нового озброєння, балістичних ракет і багатофункціональних комплексів.

Це вже було чотирнадцяте послання Володимира Путіна до парламенту. У попередні рази текст був розбитий на кілька приблизно рівних частин за окремими напрямками. Однак цього разу пропорції сильно змістилися у мілітарний бік. Під час виступу на екранах показали кадри запуску російської міжконтинентальної балістичної ракети «Сармат», яка практично не має обмежень у дальності польоту. Такий візуальний прийом при оголошенні послання використовувався вперше.

«Нас ніхто не слухав. Послухайте зараз», – цими словами Володимир Путін під бурхливі оплески присутніх завершив демонстрацію новітніх розробок і додав. – «Сподіваюся, що все, що було сказано зараз, протверезить потенційного агресора». Російський президент не сказав, яку саме державу він має на увазі. Однак надто значну частину виступу він присвятив Сполученим Штатам.

Текст послання зачитаний не в Кремлі, як було традиційно, а у Манежі. Й зібралися не тільки депутати, сенатори і чиновники, а значно ширше коло. У тому числі й громадські діячі та довірені особи.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply