Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Воєнний стан введено у десяти областях України

Автор:

|

Листопад 26, 2018

|

Рубрика:

Воєнний стан введено у десяти областях України

Верховна Рада у понеділок, 26 листопада, затвердила відповідний указ Президента Петра Порошенка. Виступаючи перед депутатами, глава держави повідомив, що частково змінив текст свого указу. Відтак воєнний час введено не по всій території України, а лише в областях, що розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів. Це Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Відповідно до указу президента, воєнний стан вводиться з 9 години у середу, 28 листопада. Якщо не станеться нічого надзвичайного, такий режим триватиме 30 днів – до 27 грудня. Наголошено, що обмежувати права громадян влада буде лише у випадку наземної російської воєнної агресії.

Петро Порошенко також запевнив, що не має на меті перенесення президентських виборів. Вони повинні відбутися, як і передбачено законодавством, 31 березня наступного року.

Рішення про воєнний стан ухвалене через захопленням Росією у Чорному морі трьох українських кораблів та 23 моряків. За його запровадження проголосували 276 депутатів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply