Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Вогонь у відповідь відкривали!

Автор:

|

Липень 04, 2017

|

Рубрика:

Вогонь у відповідь відкривали!

Переважно у повідомленнях із зони бойових дій на Донбасі твердять протилежне. Натомість оприлюднене 4 липня зведення прес-центру штабу АТО інформує: «Враховуючи загрозливе становище для свого життя та здоров’я, українські військовослужбовці були змушені відкривати вогонь у відповідь з метою ураження вогневих засобів противника». Це свідчить про особливо зухвалі дії окупантів впродовж минулої доби. Вчора загинули двоє українських бійців. Ще троє отримали вогнепальні поранення.

22 рази відкривали вогонь контрольовані російською владою бандформування. І хоча вони дещо знизили інтенсивність артилерійського вогню, зате компенсують це використанням інших видів зброї. І переважну більшість провокацій здійснюють у темну пору доби, щоб таким чином приховати свої злочини. При цьому обстріли здійснюють з озброєння бойових машин піхоти (БМП), виводять на позиції снайперів. Вчора виявлено також ознаки використання терористами переносних реактивних пускових установок «Град-Партизан».

Небезпека чатує і на полях, що заміновані терористами. І перш за все на цивільне населення, що не має навичок обережного поводження. Наші військові регулярно очищають прифронтову територію від мін. Справа це небезпечна. А щоб хлопці надміру не ризикували, на Луганщині провели вишкіл із застосуванням техніки дистанційного розмінування. Екіпажі установки розмінування УР-77 на одному з полігонів вдосконалювали свою злагодженість.

На світлині: вибух закладеної міни.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply