Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Вогонь Олімпіади обіцяв запалити Пеле

Автор:

|

Серпень 05, 2016

|

Рубрика:

Вогонь Олімпіади обіцяв запалити Пеле

Олімпійці

У п’ятницю, 5 серпня на всесвітньовідомому стадіоні Маракана у Ріо-де-Жанейро урочисто відкриються Ігри ХХХІ Олімпіади. Святкова церемонія займе більше трьох години. За традицією вона складається з оригінального театралізованого дійства та повторюваної частини сценарію, до якої входять парад країн-учасниць, запалення Олімпійського вогню, підняття Олімпійського прапору, клятви спортсмена, тренера, судді, виконання Олімпійського гімну.

Стосовно запалення вогню, то тут є інтрига. Цю почесну місію організатори запропонували виконати найкращому футболістові світу всіх часів легендарному Пеле, який сприйняв це з величезним піднесенням. Але, на жаль, він почувається не найкращим чином. І хоча лікарі не заперечують, однак попередили, що раптовий біль у м’язах може перешкодити футбольному королю пронести олімпійський факел на останньому відтинку. Торік у грудні Пеле переніс операцію, і відтоді ходить з паличкою.

Церемонія відкриття розпочнеться о восьмій вечора за місцевим часом. У Києві вже буде 2-га ночі 6-го серпня. І тим, хто схоче побачити проходження посланців України, доведеться чекати ледь не до світанку. На парад наша збірна вийде 195-ю, черговість складена за португальською абеткою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply