Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Владу Північної Кореї звинуватили у нещирості

Автор:

|

Серпень 04, 2018

|

Рубрика:

Владу Північної Кореї звинуватили у нещирості

Про це у суботу, 4 серпня, пише інтернет-видання ВВС. Інформацію отримано з доповіді, поданої напередодні Раді безпеки ООН групою незалежних експертів. У документі стверджується, що у Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР) не припинили реалізацію ядерної та ракетної програм.

Як відомо, у квітні цього року офіційний Пхеньян оголосив про заморожування ядерних випробувань і запусків балістичних ракет, а також про намір закрити полігон Пунгері, на якому з 2006 року відбувалися ці випробування. Однак експерти встановили, що масштаби нелегального перекачування паливної нафти з іноземних суден у відкритому морі лише зросли, що може свідчити про нещирість запевнень керівництва КНДР. Крім того стверджується, що ця країна намагається продавати зброю за кордон. Втім, оприлюднення доповіді співпало із заявою держсекретаря США Майка Помпео, який налаштований оптимістично і вважає мету з роззброєння Північної Кореї досяжною.

Нагадаємо, що американський президент Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин зустрічалися в червні у Сінгапурі і дійшли згоди у питанні денуклеаризації Північної Кореї, проте як саме це буде відбуватися, наразі не визначено.

Світлина Reuters: зустріч Дональда Трампа і Кім Чен Ина у Сінгапурі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply