Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Владі Катару висунуто ультиматум

Автор:

|

Червень 23, 2017

|

Рубрика:

Владі Катару висунуто ультиматум

Впродовж кількох днів не було суттєвих новин про новітню кризу у Перській затоці. Нагадаємо, що низка держав регіону розірвала дипломатичні та економічні зв’язки з Катаром. І ось у п’ятницю, 23 червня, інтернет-портали повідомили, що Саудівська Аравія, Єгипет, Об’єднані Арабські Емірати та Бахрейн висунули свої вимоги. Як твердять, агенція Associated Press має у своєму розпорядженні копію документу, що складається з 13 пунктів.

Загалом питання ставиться доволі жорстко. Наприклад, керівництво Катару повинно розірвати дипломатичні зв’язки з Іраном. Те саме стосується і зв’язків з організаціями «Брати-мусульмани», «Хезболла», «Аль-Каїда» та «Ісламська держава». Ще сказано позбутися військової бази Туреччини на своїй території та елітного спецпідрозділу іранської армії. Згадано у переліку й популярний телеканал «Аль-Джазіра». Його належить закрити, а фінансування низки інших видань припинити.

На виконання всіх вимог надають 10 днів. Невідомо лише, що буде у разі їх невиконання. Нагадаємо, група країн розірвала відносини з Катаром, звинувативши його у підтримці тероризму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply