Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Влада Росії продовжує знищувати продукти

Автор:

|

Серпень 06, 2018

|

Рубрика:

Влада Росії продовжує знищувати продукти

У понеділок, 6 серпня, минуло три роки відколи у Росії вступив у дію указ президента Володимира Путіна «Про окремі спеціальні економічні заходи, що застосовуються з метою забезпечення безпеки РФ». Відтоді Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) знищила понад 26 тисяч тонн продукції, ввезеної в Росію з країн, що потрапили під продовольче ембарго. В основному це фрукти і овочі, зокрема – польські яблука і турецькі томати, а також молочні продукти.

Російська влада публічно знищує занесену до переліку їжу, яку наглядові органи знаходять на прилавках російських магазинів. Це робиться,  незважаючи на протести і вимоги прийняти закон про безоплатну передачу товарів нужденним категоріям громадян, яких у Росії не бракує.

Продовольче ембарго діє в Росії з 7 серпня 2014 року щодо продукції з США, Євроссоюзу, Австралії, Норвегії та Канади. З 13 серпня 2015 року в список включені країни, що приєдналися до антиросійських санкцій – Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн, а з 1 січня 2016 року – Україна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply