Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Влада Москви вшанувала пам’ять Бориса Нємцова

Автор:

|

Лютий 22, 2018

|

Рубрика:

Влада Москви вшанувала пам’ять Бориса Нємцова

Це може здатися неймовірним, але мер російської столиці Сергій Собянін повідомив, що прийнято рішення встановити меморіальну дошку на будинку, де жив убитий політик.  У четвер, 22 лютого, відповідне питання позитивно розглянули на засіданні міської комісії з увічнення пам’яті видатних подій та діячів вітчизняної історії і культури. Відтак, можна зробити висновок, що до числа видатних офіційно занесено одного з провідних опозиціонерів сучасної Росії.

Рішення про встановлення пам’ятної таблиці прийнято менш ніж за тиждень до третьої річниці загибелі Бориса Нємцова. Його застрелив кілер у центрі Москви 27 лютого 2015 року. Меморіальну табличку на будинку, де жив Нємцов, намагалися встановити і раніше, проте кожного разу її демонтували.

Цього разу з проханням увічнити пам’ять Бориса Нємцова до столичної влади звернулася кандидат у президенти Росії, телеведуча Ксенія Собчак. Також вона пообіцяла, що буде вимагати встановити пам’ятну табличку і на Великому Москворецькому мосту, де був убитий політик, а також перейменувати сам міст.

Нагадаємо, що Борис Нємцов був щирим другом України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply