Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Влада КНДР звільнила засудженого американця

Автор:

|

Червень 13, 2017

|

Рубрика:

Влада КНДР звільнила засудженого американця

Сайт ВВС з посиланням на слова держсекретаря США Рекса Тіллерсона 13 червня повідомив, що американський студент Отто-Фредерік Вормбієр відпущений на волю. Його батьки розповіли газеті Washington Post, що їх син знаходиться в стані коми. Родині повідомили, що незабаром після суду у молодого чоловіка діагностували ботулізм. За словами представників північнокорейської сторони, пан Вормбієр впав у кому, прийнявши снодійне.

22-річного студента Університету Вірджинії затримали у Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР), де він перебував як турист, у січні 2016 року. Його звинуватили у вчиненні «ворожих дій», не повідомляючи, яких саме. На прес-конференції наступного місяця Отто-Фредерік Вормбієр зізнався, що зняв зі стіни готелю політичний плакат і що його вчинок був спрямований на заподіяння шкоди народу Північної Кореї. Зробив він це на прохання прихожанина своєї церкви, а в обмін мав отримати автомобіль вартістю в $ 10 тисяч. Північнокорейська влада не раз влаштовувала показові прес-конференції, на яких заарештовані іноземці «визнають» свої провини. У березні 2016 Отто-Фредерік Вормбієр був засуджений до 15 років трудових таборів.

Рекс Тіллерсон також повідомив, що Держдепартамент продовжує вести переговори про звільнення ще трьох громадян США, ув’язнених у Північній Кореї.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply