Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Влада Кіпру ставить умови українцям

Автор:

|

Грудень 11, 2017

|

Рубрика:

Влада Кіпру ставить умови українцям

Текст відповідного застереження оприлюднено 11 грудня на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.  «З офіційних джерел стало відомо, що почастішали випадки в’їзду туристів з України до Республіки Кіпр з подальшим розташуванням на окупованій території острову», – сказано у повідомленні. Отож, як кіпріотські, так і українські органи влади закликають не їздити до тієї частини країни, мовляв, там усе було захоплено та привласнено.

Річ у тім, що після 1974 року острів розділений на дві частини. Приблизно 40 % території не контролюється владою Республіки Кіпр. ООН вважає ці землі окупованими Туреччиною.

Отож, посольство Кіпру повідомляє, що в майбутньому всі заяви на отримання в’їзних віз для громадян України, чия мета перебування на острові буде відпочинок, або участь в офіційних заходах на окупованій території, не будуть розглядатись. А туристам, які володіють біометричними паспортами, і прямуватимуть до Республіки Кіпр із метою перебування, проживання або участі в офіційних заходах на окупованій території, буде відмовлено у в’їзді на територію Республіки Кіпр.

Світлина: Кіпр відомий своїми чудовими краєвидами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply