Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Влада Білорусі образилася на посла України

Автор:

|

Червень 26, 2017

|

Рубрика:

Влада Білорусі образилася на посла України

Міністерство закордонних справ Білорусі 26 червня викликало посла України Ігоря Кизима у зв’язку, як сказано, з «тенденційними висловами у ЗМІ» щодо навчання «Слов’янське братерство-2017».

Агенція БелТА цитує повідомлення прес-служби відомства: «Послу України було вказано на те, що зроблені ним заяви не відповідають високому рівню дружніх відносин між Республікою Білорусь і Україною, є некоректними і містять необґрунтовані звинувачення Республіки Білорусь в недотриманні заходів довіри і безпеки в регіоні ОБСЄ». У білоруському зовнішньополітичному відомстві також наголосили, що «Україна жодного разу не запрошувала військових спостерігачів з Білорусі для спостереження за найбільшою військовою діяльністю, що проводиться на українській території». Очевидно, мається на увазі АТО.

У повідомленні не сказано, які саме слова українського амбасадора викликали таку негативну реакцію. Їх вдалося розшукати на білоруському сайті «Хартыя’97». Отож, коментуючи навчання «Слов’янське братерство – 2017» Білорусі, Росії та Сербії, Ігор Кизим сказав: «Мій військовий аташе поїхав туди, для них влаштували показовий фарс. Їм показали театралізовану виставу із захопленням терористичної групи на греблі. Дуже класно зроблено. А самі навчання пройшли в іншому місці, куди не запросили жодного спостерігача, військового аташе. Треба демонструвати більшу відкритість».

Світлина: посол Ігор Кизим.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply