Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Вкотре про міграційну політику Дональда Трампа

Автор:

|

Січень 31, 2017

|

Рубрика:

Вкотре про міграційну політику Дональда Трампа

Як повідомляє 31 січня сайт «ВВС», проти неї висловилася чимала група працівників держдепартаменту США. Лист, в якому аргументовано заперечення, підтримує кілька сотень дипломатів. Вони переконані, що міграційний указ Трампа не захистить країну від терористичних атак, а, навпаки, налаштує іноземців проти американських громадян. Адже через намір не пустити в країну невелику кількість потенційних злочинців, заборонено в’їзд мільйонів законослухняних громадян.

Нагадаємо, що Дональд Трамп підписав 27 січня указ, згідно з яким сирійським біженцям забороняється в’їзд до Сполучених Штатів на невизначений термін. Всі інші програми прийому біженців припиняються на 120 днів. Громадян семи мусульманських країн припинили пускати у США на 90 днів. Однак Білий дім налаштований не сприймати критики. Хоча остаточний текст листа ще не сформульовано, розглядаються кілька його варіантів, прес-секретар президентської адміністрації Шон Спайсер вже заявив, що незгодні мають або змиритися, або йти.

Барак Обама теж підтримав протести американців, незадоволених антиміграційною політикою Дональда Трампа. Залишивши посаду, американські президенти рідко висловлюються публічно на злободенні політичні теми. Але Барак Обама під кінець своєї каденції дав зрозуміти, що коли, на його думку, опиняться під загрозою принципи американської демократії, він мовчати не буде.

На світлині REUTERS: Дональд Трапм, вочевидь, цілком задоволений собою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply