Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 4, 2021

Візит в Україну американських конгресменів

Автор:

|

Серпень 30, 2017

|

Рубрика:

Візит в Україну американських конгресменів

30 серпня Президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Конгресу США. Її очолює голова підкомітету з питань зовнішньополітичної діяльності, закордонних операцій та пов’язаних програм Комітету з питань асигнувань Палати представників Гарольд Роджерс.

Глава держави висловив вдячність американському Конгресу за активні та дієві зусилля, спрямовані на захист суверенітету та територіальної цілісності України, за прихильну позицію щодо виділення у проекті бюджету США на 2018 рік коштів на програми підтримки України. Водночас Петро Порошенко закликав розглянути можливість збільшення асигнувань на програми безпекової допомоги, включаючи надання озброєнь оборонного характеру, а також на лікування та реабілітацію українських військовослужбовців. Члени делегації запевнили, що продовжуватимуть політично та фінансово підтримувати Україну в її боротьбі за відновлення суверенітету та територіальної цілісності, а також сприяти реформаторським зусиллям української влади.

Президент України висловив солідарність з американським народом у зв’язку з негативними наслідками буревію «Харві», що вирує у Техасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply