Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Візит турецького консула до анексованого Криму

Автор:

|

Січень 23, 2019

|

Рубрика:

Візит турецького консула до анексованого Криму

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга у середу, 23 січня, через мережу «Twitter» повідомив, що українська сторона була поінформована про цей намір. А йдеться тут про надання першочергової консульської допомоги у зв’язку із загибеллю громадян Туреччини внаслідок інциденту з двома танкерами, які загорілися у районі Керченської протоки 21 січня.

При цьому український дипломат наголосив: «Ця ситуація жодним чином не змінює тверду позицію Туреччини щодо Криму, яка полягає у невизнанні окупації українського півострова Росією, і, за запевненнями турецької сторони, є вимушеним кроком, зумовленим терміновими гуманітарними обставинами». Це уточнення викликане тим, що російська пропаганда, спекулюючи на людських смертях, вже просторікує про якесь начебто міжнародне «визнання» Криму.

Генконсул Туреччини у Новоросійську Юнус Емре Озігджі вже прибув до Керчі й одразу попрямував на борт буксира «Меркурій», де перебувають врятовані й загиблі турецькі моряки. Учора в Міністерстві закордонних справ Туреччини підтвердили загибель 4-х громадян країни внаслідок вибуху і пожежі на танкерах «Маестро» і «Кенді». Як інформує «Радіо Свобода», 8 із 16 громадян Туреччини були врятовані, ще чотирьох зниклих шукають.

Світлина: генконсул Юнус Емре Озігджі в Криму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply