Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Перебування Петра Порошенка у Німеччині

Автор:

|

Січень 30, 2017

|

Рубрика:

Перебування Петра Порошенка у Німеччині

Президент України 30 січня прибув з робочим візитом до Федеративної Республіки Німеччини. Глава Української держави провів перемовини з Федеральним канцлером Анґелою Меркель. Очільниця німецького уряду висловила стурбованість у зв’язку із загостренням ситуації на Донбасі. На спільній прес-конференції вона заявила про порушення режиму припинення вогню і необхіднісит вживати заходів для реалізації мінських домовленостей, навіть якщо цей шлях важкий.

Петро Порошенко, нагадав, що за останні два дні в зоні конфлікту загинуло сім українських військовослужбовців, 17 зазнали поранень. Москва ніяк не відреагувала на звернення України і ОБСЄ у зв’язку з інтенсивними обстрілами. Якщо ситуація не зміниться, то санкції проти Росії необхідно не лише зберегти, але і посилити, заявив український лідер. Він також висловив надію на відновлення переговорів у «Нормандському» форматі.

Президент Петро Порошенко разом з Федеральним канцлером Анґелою Меркель відвідали у Берліні місце трагедії, яка сталася внаслідок терористичного акту 19 грудня минулого року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply