Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Візит Петра Порошенка до Німеччини перервано

Автор:

|

Січень 30, 2017

|

Рубрика:

Візит Петра Порошенка до Німеччини перервано

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook ввечері 30 січня написав: «Щойно рашисти перебили останню лінію електропередач на Авдіївку. Знеструмлено фільтрувальну станцію та коксохім (який забезпечував теплом Авдіївку). Місто залишилось без води, без електрики і без теплопостачання».

Майже водночас надійшло повідомлення від прес-секретаря Президента України Святослава Цеголка про те, що Петро Порошенко «перервав візит до Німеччини через обстріли Авдіївки з боку російських бойовиків, що призвело до надзвичайної ситуації, яка межує з гуманітарною катастрофою». Глава держави вже зробив з цього приводу низку розпоряджень. Зокрема доручив уряду розгорнути штаби Держслужби з надзвичайних ситуацій, пункти обігріву для населення, налагодити постачання з альтернативних джерел енергії у школи та дитсадки, забезпечити контроль за громадським порядком і безпекою, не допустити розморожування систем теплопостачання в житлових масивах і багатоквартирних будинках.

Бойовики продовжують артилерійські обстріли в районі Авдіївки з 29 січня. Місто залишилася без води, електрики і теплопостачання. Коксохімічний завод знеструмлений, адміністрація змушена почати «гарячу» консервацію обладнання.

На світлині: один з багатьох зруйнованих будинків Авдіївки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply