Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Візит Петра Порошенка до Фінляндської Республіки

Автор:

|

Січень 24, 2017

|

Рубрика:

Візит Петра Порошенка до Фінляндської Республіки

24 січня Президент України перебував з офіційним візитом у Фінляндії. Глава Української держави мав розмову з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо у форматі «віч-на-віч». Далі відбулися перемовини у розширеному складі під головуванням президентів двох країн. За їх підсумками підписано двосторонній документ.

Петро Порошенко зустрівся з Прем’єр-міністром Фінляндії Юхою Спіле. Обговорено перспективи діяльності Міжурядової українсько-фінляндської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва. Зокрема, Президент України запросив фінляндські компанії взяти участь у приватизації в Україні.

Відбулася й зустріч із Спікером Парламенту країни Марією Лохелою. Глава Української держави звернувся до Парламенту Фінляндії із закликом прийняти рішення про визнання Голодомору геноцидом українського народу.

Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко відвідали музей видатного фінляндського політичного та воєнного діяча маршала Карла Густава Маннергейма (1867-1951). Президент України вшанував пам’ять загиблих у боротьбі за незалежність Фінляндії та поклав вінки до Хреста Героїв та могили маршала Карла Густава Маннергейма.

Відбулося також традиційне спілкування з представниками місцевої української громади.

Під час візиту Петра Порошенка нагороджено Почесною медаллю міста Гельсінкі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply