Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Візит очільника Пентагону до Афганістану

Автор:

|

Лютий 11, 2019

|

Рубрика:

Візит очільника Пентагону до Афганістану

Виконувач обов’язків міністра оборони США Патрік Шенаген у понеділок, 11 лютого, прибув до столиці країни Кабула. Він має намір зустрітися з президентом Афганістану Ашрафом Гані, а також американськими військовослужбовцями.

Візит не був оголошений завчасно. А відбувається він напередодні мирних переговорів представників США і радикального ісламського руху «Талібан». При цьому таліби наразі відмовляються від прямого спілкування з афганським урядом, називаючи його «пособниками США», і не хочуть, щоб чиновники офіційного Кабула були присутні на зустрічі. Однак Патрік Шенаген у розмові з журналістами наголосив на важливості присутності афганського уряду на переговорах: «Афганці повинні вирішувати, як Афганістан буде виглядати в майбутньому. Йдеться не про США, а про Афганістан».

В уряді Афганістану зараз побоюються, що США можуть вивести свої війська з країни перш, ніж буде досягнуто прогресу на переговорах з талібами. У грудні стало відомо, що Президент Дональд Трамп має намір вивести з Афганістану близько половини дислокованих там військ. На даний момент в країні знаходяться приблизно 14 тисяч американських військовослужбовців.

 

Світлина AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply