Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Візит на Донбас американської делегації

Автор:

|

Липень 23, 2017

|

Рубрика:

Візит на Донбас американської делегації

Першим про її прибуття 23 липня повідомив прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у мережі Facebook. Безперечно, ключовою особою поміж прибулих є новопризначений спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер. До складу делегації увійшли також надзвичайний та повноважний посол США в Україні Марі Йованович, працівник Держдепу Лейн Бал, військовий аташе при Посольстві США в Україні полковник Пол Шмідт.

Перш за все американські гості попрямували до штабу оперативно-тактичного угрупування «Донецьк» де ознайомилися зі специфікою управління військовими формуваннями під час ведення бойових дій, структурою та організацією цього процесу, іншими особливостями війни на Донбасі. Приємно відзначити, що українські військові отримали високу оцінку від делегації США.

Політичне керівництво України покладає великі надії на діяльність Курта Волкера. Він – досвідчений американський дипломат. Має досвід роботи представником США у НАТО. З 2011 року – директор Інституту Маккейна в Арізоні. На нинішній посаді отримав, зокрема, й ті доручення, які виконувала у попередній Вашингтонській адміністрації добре відома в Україні Вікторія Нуланд.

Сьогодні ж Курт Волкер заяив, що конфлікт на Донбасі є агресією Росії та його слід розглядати як «гарячу війну», а не як «заморожений конфлікт».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply