Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Візит канадських військових на Донеччину

Автор:

|

Квітень 28, 2017

|

Рубрика:

Візит канадських військових на Донеччину

Інспекційна група з Канади, яку очолює підполковник Франсуа Казо, відвідала у зоні бойових дій смугу відповідальності оперативно-тактичного угруповання (ОТУ) «Донецьк». Гості ознайомилися з поточною обстановкою на цій ділянці фронту. Прес-центр штабу АТО також розповідає про робочу зустріч канадської делегації з керівним складом ОТУ «Донецьк».

Фактично це була ґрунтовна розмова професіоналів, на якій розглянуто низку важливих тем: перспективи розвитку ситуації, виконання завдань з утримання лінії розмежування сторін у світлі вимог Мінських угод про припинення вогню, удосконалення фортифікаційного обладнання опорних пунктів, системи спостереження та ведення розвідки. Учасників інспекційної групи особливо цікавив набутий українськими колегами бойовий досвід, а також те, які зміни внесено на його основі у підготовку військ.

Підполковник Франсуа Казо подякував за зустріч та висловив сподівання, що співпраця між військовими Канади та України успішно триватиме й надалі.

28 квітня оприлюднено чергове зведення прес-центру штабу АТО. Минулої доби число здійснених окупантами обстрілів зросло і досягло 52-х. Українські бійці знову змушені були відкривати вогонь у відповідь.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply