Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Візит канадського міністра на Донбас

Автор:

|

Липень 22, 2018

|

Рубрика:

Візит канадського міністра на Донбас

У неділю, 22 липня, відбулась зустріч Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з делегацією Канади на чолі з Міністром міжнародного розвитку та франкофонії Марі-Клод Бібо. Участь у цій поїздці на Донбас також взяв Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв відзначив внесок уряду Канади у розбудову сучасних Збройних Сил України та висловив вдячність пані Марі-Клод Бібо за підтримку та солідарність з народом України у боротьбі з російським агресором. Зокрема Командувач наголосив: «Ми переконані, що Україна і Канада і в подальшому на підтвердження двосторонніх відносин Особливого партнерства безумовно та неухильно будуть виконувати взяті на себе зобов’язання та поглиблювати їх в економічній, політичній, гуманітарній, культурній та безпековій сферах».

Міністр Марі-Клод Бібо в Україну приїхала вперше. Тривалість візиту – п’ять днів.

А з оприлюдненого цього ж дня чергового зведення прес-центру Операції Об’єднаних Сил (ООС) дізнаємося про часткове зниження напруженості у зоні бойових дій. Минулої доби окупаційні війська 15 разів відкривали вогонь по українських позиціях. У тому числі двічі із забороненого Мінськими угодами озброєння.

Втрат у наших лавах, на щастя, не було.

Світлина: Міністр Марі-Клод Бібо (у центрі) під час візиту на Донбас.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply