Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Віза у США: українцям відмовляють усе частіше

Автор:

|

Квітень 19, 2017

|

Рубрика:

Віза у США: українцям відмовляють усе частіше

Про це повідомляє 19 квітня сайт «Deutsche Welle» з посиланням на Бюро консульських служб Державного департаменту США. З наявної інформації не важко зробити висновок, що протягом недавніх трьох років американська сторона все частіше не дає українцям дозволу відвідати Сполучені Штати. За цей час число отих лаконічних відповідей «Вам відмовлено» без пояснення причин помітно зросло. Хоча загалом дозволів стали  видавати більше.

Як повідомляється, у 2016 році частка відмов українцям в американських візах категорії В (бізнес- і туристичні візи) становила 40 %. Рік тому – 34%. У 2014 році – 27%. Приблизно таким ж він був і рік перед тим.

Водночас на сайті вказано, що є й тенденція до зростання числа позитивних відповідей. У 2016 році українцями отримано понад 72,5 тисячі віз. У 2015 році – понад 77 тисячі. У 2014 цей показник становив лише 63 тисячі.

Додамо, найвища частка відмов у візах типу B у США у 2016 році була у кубинців – майже 82 відсотки.

Принагідно повідомимо, що напередодні Дональд Трамп підписав указ «Купуй американське і наймай американців». А це, безперечно, змінить порядок видачі робочих віз іноземцям.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply