Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Віталій Кличко подбав про медиків Києва

Автор:

|

Серпень 26, 2016

|

Рубрика:

Віталій Кличко подбав про медиків Києва

MED-2

26 серпня мер столиці України передав 100 нових автомобілів марки Ford Fiesta (Євро 5 +) в користування медичним установам. Машини придбано за кошти міського бюджету для перевезення лікарів та виконання інших транспортних потреб галузі. Таким чином нарешті замінять «Волги», «Газелі» та «Жигулі», що перебувають в експлуатації понад півтора десятка років і наразі використовуються для обслуговування хворих.

Тепер нові автомобілі оснастять GPS-трекерами, щоб прокладати оптимальні маршрути і відстежувати, де перебуває той чи інший лікар. У столиці нині мешкає понад тисячу інвалідів I групи, онкохворих та інших пацієнтів з важкими хворобами, які вимагають постійних візитів лікарів додому. І передані сьогодні машини повністю забезпечать медспецтранспортом первинну і вторинну ланки медичної галузі столиці. Це пункти невідкладної медичної допомоги, протитуберкульозні, онкологічні, психоневрологічні і всі дитячі установи системи охорони здоров’я Києва.

About Author

news

  • Valeriy Dogmus

    Я вообще не понял при чем тут Кличко, деньги то налогоплатильщиков. А правильно их распределить – так это его прямая обязанность.