Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Вірменію чекають дочасні парламентські вибори

Автор:

|

Листопад 01, 2018

|

Рубрика:

Вірменію чекають дочасні парламентські вибори

Це стало доконаним фактом у четвер, 1 листопада. Нікол Пашинян, який подав у відставку з посади прем’єр-міністра саме для того, щоб створити формальний привід для розпуску парламенту, таки досяг своєї мети. Депутати вдруге поспіль не змогли обрати очільника уряду і тепер, згідно з конституцією, відбудуться перші в історії Вірменії позачергові парламентські вибори.

Нагадаємо хронологію недавніх подій. 8 травня тодішній головний опозиціонер Нікол Пашинян після масових протестів, які тривали по всій країні з середини квітня, очолив уряд Вірменії. Перед тим демонстранти домоглися усунення з прем’єрської посади Сержа Саргсяна, що керував країною понад десять років. Однак Республіканська партія, лідером якої він є, продовжувала утримувати більшість у парламенті.

Тоді Нікол Пашинян пообіцяв провести дострокові вибори в парламент вже у 2018 році. І дотримав слова – вони відбудуться у грудні. Якщо після них вдасться змінити баланс сил у вищому законодавчому органі, то вчорашні опозиціонери зможуть провести позитивні реформи в країні.

Світлина: споруда парламенту Вірменії.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply