Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Вірменія рухається у бік дочасних виборів

Автор:

|

Жовтень 24, 2018

|

Рубрика:

Вірменія рухається у бік дочасних виборів

Парламент країни у середу, 24 жовтня не обрав Нікола Пашиняна на посаду прем’єр-міністра в першому турі голосування. Він виявився єдиним кандидатом. Другий тур виборів прем’єра в парламенті Вірменії відбудеться 1 листопада.

А у першому три фракції відмовилися від голосування. Фракція «Елк» утрималася, хоча саме вона висувала кандидатуру Нікола Пашиняна. У підсумку за нього не подано жодного голосу, один депутат висловився проти, в 11 утрималися.

Позиція блоку «Елк» не дивує тих, хто знайомий з сучасними політичними реаліями Вірменії. 16 жовтня Нікол Пашинян оголосив про свою відставку з посади очільника уряду. Він зробив цей крок для проведення дострокових виборів у законодавчий орган, де зараз найбільшу фракцію має ​​колишня правляча Республіканська партія. Тепер, якщо протягом тижня не вдасться обрати нового прем’єра, чого й домагаються Нікол Пашинян і його команда – Національні збори країни буде розпущено силою закону. Тоді дострокові парламентські вибори відбудуться у першій половині грудня.

Світлина: Нікол Пашинян.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply