Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Віктор Ющенко згадав, на кого вчився

Автор:

|

Травень 30, 2018

|

Рубрика:

Віктор Ющенко згадав, на кого вчився

І знайшов собі роботу за фахом. Українські електронні ЗМІ повідомляють у середу, 30 травня, що колишній голова Нацбанку, прем’єр-міністр і врешті – президент України Віктор Ющенко обраний головою наглядової ради «Альпарі Банку» у Києві, Раніше цю посаду обіймав економіст і політик Володимир Лановий.

Якщо назва банку вам нічого не говорить, не дивуйтеся. Це наразі невелика і порівняно нова установа. НБУ зареєстрував «Альпарі Банк» 26 жовтня 2012 року. Станом на 1 січня цього року єдиним його акціонером був бізнесмен з Об’єднаних Арабських Еміратів Бахтарі Хедаятоллах. Розмір чистих активів – трохи більше 206 млн грн. (майже $8 мільйонів). Це найнижчий, останній показник поміж 84 банків, що діяли в Україні.

Віктор Ющенко за освітою економіст. У 1992 році він працював першим заступником голови правління Акціонерного комерційного агропромислового банку «Україна». У січні 1993 року був призначений головою Національного банку України. На цій посаді перебував до грудня 1999 року. У 1997 році за рейтингом впливового фінансового журналу «Global Finance», Віктор Ющенко увійшов до шістки найкращих банкірів світу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply