Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Віктор Янукович наступний після «Торнадо»

Автор:

|

Квітень 11, 2017

|

Рубрика:

Віктор Янукович наступний після «Торнадо»

Інформаційна агенція УНН («Українські Національні Новини»), з посиланням на прес-секретаря Оболонського районного суду Києва Інну Свинаренко, повідомила 11 квітня новину щодо розгляду звинувачень на адресу президента-утікача. Отож, вже названо дату першого, підготовчого засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича у державній зраді. Воно призначене на 10 годину 4 травня.

Правда, цій резонансній справі довелося поблукати кількома інстанціями. 14 березня Генеральна прокуратура передала її до Печерського районного суду. Згодом кримінальне провадження про державну зраду Віктора Януковича потрапило до Апеляційного суду Києва для визначення підсудності. І врешті той 28 березня визначив, що справу розглядатиме Оболонський районний суд Києва. Вже відомо, кому це доручено. Їх троє, тих, що визначатимуть ступінь вини Віктора Януковича – голова Оболонського райсуду столиці Владислав Дев’ятко, а також судді Дмитро Камбулов та Максим Тітов.

Нагадаємо, що Оболонський суд днями виніс вирок групі колишніх бійців розформованої свого часу роти патрульної служби особливого призначення «Торнадо».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply