Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Віктор Янукович хоче ставки віч-на-віч

Автор:

|

Серпень 19, 2016

|

Рубрика:

Віктор Янукович хоче ставки віч-на-віч

Jan

Колишній президент України готовий до допиту в режимі відеоконференції у справі про події на Майдані у кінці 2013-го – початку 2014 років. Про це сказав його адвокат Віталій Сердюк в інтерв’ю українському бюро «Радіо Свобода» у п’ятницю, 19 серпня. Орієнтовно, допит може відбутися вже у вересні-жовтні. Раніше до Генпрокуратури України (ГПУ) скеровано прохання Віктора Януковича про ставку віч-на-віч з кількома нинішніми найвищими посадовцями держави.  Як повідомив «Інтерфакс», ГПУ оперативно відгукнулася і відмовила.

З цього приводу цікаву думку висловив народний депутат України від Опозиційного блоку Євген Мураєв. Він впевнений, що значну кількість матеріалів про події на Майдані тримаються в таємниці. Схоже, Віктор Янукович володіє саме такими матеріалами і може їх оприлюднити. Він зараз дозволяє собі не боятися, бо перебуває під протекторатом російської влади.

Ось основний аргумент нардепа: «Адвокати екс-президента дуже чітко позначили коло осіб для ставки віч-на-віч. Це Турчинов, Аваков, Парубій, Кличко, Порошенко, тобто, всі суб’єкти перемовин за закритими дверима взимку 2014-го. Необхідно розуміти, про що вони говорили з Януковичем, що обіцяли – суспільство має право це знати».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply