Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Військовий льотчик вкоротив собі віку

Автор:

|

Березень 18, 2018

|

Рубрика:

Військовий льотчик вкоротив собі віку

У місті Миколаєві у неділю, 18 березня, вчинив самогубство виконувач обов’язків директора «Миколаївського міжнародного аеропорту», колишній військовослужбовець Владислав Волошин. Він застрелився у своїй квартирі з бойового пістолета. Покійному було 29 років.

Як повідомило на своєму сайті обласне управління поліції, родина знаходилась вдома, постріл з кімнати почула дружина. На місце події прибули медики та слідчо-оперативна група Інгульського відділу поліції. Постраждалого терміново госпіталізували, але у лікарні швидкої медичної допомоги він помер.

Інтернет-видання «Радіо Свобода» уточнює, що Владислав Волошин свого часу брав участь у бойових діях на сході України. Він – колишній пілот штурмовика Су-25 299-ї Миколаївської бригади тактичної авіації. Зробив 33 бойових вильоти і, як зазначається у публікаціях, завдав значної шкоди противнику. Свого часу саме Владислава Волошина російська влада звинувачувала в атаці на малайзійський «Боїнг», збитий над Донбасом. Ці огидні інсинуації ворожої пропаганди були спростовані даними розслідувань, здійснених прокуратурою Нідерландів і українськими слідчими.

Владислав Волошин звільнився у запас у січні цього року у зв’язку із завершенням контракту. За словами родичів, останнім часом він перебував у пригніченому стані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply