Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Військові РФ в Сирії почали підготовку до повернення в Росію

Автор:

|

Березень 15, 2016

|

Рубрика:

Військові РФ в Сирії почали підготовку до повернення в Росію

main

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу віддав наказ про передислокацію основної частини російських військ, що знаходяться в Сирії. Про це повідомляє міноборони РФ.

Військові на авіабазі Хмеймім вже почали готувати літаки до повернення в Росію. Літаки з сирійської авіабази будуть повертатися повітряними ешелонами в супроводі військово-транспортної авіації. Вони планують зробити проміжні посадки на аеродромах РФ.

Нагадаємо, вчора ввечері президент Росії Володимир Путін оголосив про те, що з 15 березня почнеться виведення основних російських сил з Сирії, так як завдання, поставлені перед російським міністерством оборони, в цілому можна вважати виконаними. При цьому пункти базування російських військових у Сирії – морський в Тартусі і авіаційний на аеродромі Хмеймім – будуть, за словами російського президента “працювати в колишньому режимі”.

Рішення Росії вивести з Сирії основну частину своїх військ, що збіглося за часом з початком повноформатних переговорів в Женеві, може свідчити про прорив в консультаціях про майбутнє Сирії, вважає розвідувально-аналітичне американське агентство Stratfor. “Тепер необхідно уважно стежити за будь-якими угодами, досягнутими в Женеві, а також за сигналами Європи”, – йдеться в повідомленні на сайті компанії.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply