Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Військові літаки Росії перехоплено біля Аляски

Автор:

|

Травень 12, 2018

|

Рубрика:

Військові літаки Росії перехоплено біля Аляски

Про інцидент повідомляє телеканал CNN у суботу, 12 травня, з посиланням на Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD), яке забезпечує аерокосмічну безпеку США і Канади. Американські винищувачі F-22 перехопили два російські бомбардувальники Ту-95 на північ від Алеутських островів.

Перехоплення сталося у міжнародному повітряному просторі, але ці військові літаки знаходилися у розпізнавальній зоні протиповітряної оборони США, пояснив представник NORAD. Перехопивши обидва Ту-95, американські пілоти спостерігали за ними до тих пір, поки бомбардувальники не покинули розпізнавальну зону. У Міністерстві оборони Росії цей політ назвали плановим.

Останній подібний випадок стався 3 травня 2017 року, відзначає CNN. Тоді американські F-22 перехопили два російські бомбардувальники Ту-95 і кілька винищувачів супроводження. Вони також перебували у міжнародному повітряному просторі, але наблизилися на відстань близько 80 км до невеликого населеного пункту Пойнт-Хоупу, що на західному узбережжі Аляски.

Світлина: російський бомбардувальник Ту-95.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply