Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Військові кораблі Росії вийшли в море

Автор:

|

Серпень 26, 2016

|

Рубрика:

Військові кораблі Росії вийшли в море

Gryg_foto

Йдеться про понад 15 бойових кораблів російського Чорноморського флоту і більше 10 кораблів Каспійської флотилії. Вони вийшли в море 26 серпня відповідно до вимог раптової перевірки боєготовності, яка почалася у військах Росії днем раніше. Міністр оборони Сергій Шойгу повідомив, що здійснюється це з метою «повного циклу безпосередньої підготовки збройних сил до захисту інтересів Російської Федерації при наростанні загроз її безпеки». Більш цинічне пояснення важко придумати при тій агресивності, яку нині демонструє Москва. Не інакше, як перевірку затіяно ще й для здійснення психологічного тиску на Україну. Адже оголошено також про наміри оцінити здатність російської армії швидко нарощувати боєготовність саме на південно-західному напрямку.

Інформаційні агенції вказують, що в морі вже помічено фрегат «Адмірал Григорович» ракетні кораблі «Самум» і «Міраж», сторожовий корабель «Сметливий», два малі протичовнові кораблі, ракетні катери, мінно-тральні кораблі, великі десантні кораблі.

За перевіркою боєготовності російських збройних сил стежать у Вашингтоні. Офіційний представник Пентагону Мішель Балданса вже заявила: «Ми сподіваємося, що Росія виконає всі відповідні зобов’язання в рамках чинних угод і надасть сусідам необхідні запевнення і відомості про масштаби і характер цих дій».

На світлині: фрегат «Адмірал Григорович».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply