Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Військове весілля у прифронтовій Авдіївці

Автор:

|

Липень 23, 2017

|

Рубрика:

Військове весілля у прифронтовій Авдіївці

Війна – війною, а життя триває. Люди закохуються і одружуються, бо для такого несприятливих умов не буває. Прес-центр штабу АТО розповів у мережі Facebook саме про такий випадок. Медсестру мобільного шпиталю Василину і водія санітарного автомобіля Олександра звела фронтова доля. Він привозив поранених, вона їх приймала. І у цій буденній роботі, як виявилося, теж може скластися романтична історія. Ось як її розповіла сама наречена:

– Зазвичай просто віталися, банальне «привіт», «па-па». А коли Сашко, довго не приїжджав, то відчуття було двояке. Зізнаюсь, хотілося щоб приїздив частіше, та з іншого боку, розуміла, приїде – знову привезе поранених. Це так важко… Так і приїхав: змучений, брудний у «броніку» з автоматом. Побачив мене, зрадів, і кинувся обніматись. Перечепився, і під вагою того бронежилета ми попадали на землю, наші погляди зустрілися … і все, весілля!

Прикрашені замість кульок надутими медичними рукавичками санітарні автомобілі повезли наречених вулицями Авдіївки і молодят вітали зворушені мешканці. Весілля було дуже скромне, бо ж фронтове. Але новонароджена українська сім’я у мирний час неодмінно відгуляє ще одне. З таким розмахом, який властивий нашому щирому і щедрому народові. Народові, який уміє трудитися, відпочивати, а як треба – звитяжно боронити Вітчизну.

А тим часом і війна триває. 23 липня прес-центр штабу АТО повідомив у черговому зведенні, що минулої доби окупанти на Донбасі 18 разів відкривали вогонь по українських позиціях. У тому числі й з мінометів. Інформації про втрати, на щастя, не надходило. Можливо й тому, що у небезпечних ситуаціях наші хлопці відкривали вогонь у відповідь з великокаліберних кулеметів і гранатометів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply