Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Військова співпраця між Туреччиною та Україною

Автор:

|

Січень 12, 2019

|

Рубрика:

Військова співпраця між Туреччиною та Україною

Петро Порошенко у суботу, 12 січня, написав на своїй facebook-сторінці: «Як ми і домовлялися з Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, підписано угоду про закупівлю для українського війська ударних турецьких дронів Bayraktar TB2». Глава держави уточнив, що це новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня. Вони мають вискотехнологічні характеристики, а також на них можна встановити сучасне високоточне ракетне озброєння для знищення панцерної техніки ворога, морських цілей, інженерних та фортифікаційних споруд.

Відповідну угоду підписали українська компанія «Укрспецекспорт» та турецька Baykar Makina в рамках розширення військово-технічної співпраці між обома країнами. Сторони розглядають можливість здійснення частини виробництва цих безпілотних літальних апаратів на потужностях Державного підприємства «Антонов».

Під час тестових польотів у червні та серпні 2014 року на висоті 8 км турецький Bayraktar TB2 знаходився у небі 24 години 34 хвилини. Це стало світовим рекордом у класі тактичних середньовисотних безпілотників за тривалістю польоту. Довжина цього літального апарату – 6,5 метрів, розмах крила – 12 метрів, швидкість польоту може перевищувати двісті кілометрів на годину.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply