Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Відзначили відкриття політичного сезону

Автор:

|

Вересень 08, 2017

|

Рубрика:

Відзначили відкриття політичного сезону

У п’ятницю, 8 вересня, інтернет-видання обговорюють зустріч Петра Порошенка з парламентською фракцією блоку свого імені. І не без підстав називають її «таємною». По-перше, вона не анонсовувалася, а по-друге, відбулася на закритій державній резиденції «Залісся». Про те, як туди з’їжджаються депутати, ще напередодні стало відомо з програми «Схеми» (спільний проект «Радіо Свобода» та каналу «UA:Перший»).

Її журналіст описав ситуацію на в’їзді. Тут утворилась черга елітних автомобілів, бо охорона пропускала їх по одному. Цікаво, що дещо раніше кореспондент «Української правди» поцікавився у голови фракції Блоку Петра Порошенка (БПП) Артура Герасимова, чи поїдуть депутати у ресторан святкувати початок нового політичного сезону. У відповідь пролунало рішуче: «Та перестаньте! Ми ще не визначилися, або фракція буде тут (тобто, у приміщенні Верховної Ради – ред.), або в Адміністрації Президента». А відбулася вона у резиденції. Хоча загалом Артур Герасимов не обдурив – у ресторан таки не поїхали!

З інших джерел вдалося дізнатися, що у «Заліссі» з депутатами спілкувався не лише  Петро Порошенко. Приїхали також прем’єр-міністр Володимир Гройсман, генпрокурор Юрій Луценко, міністри від БПП і мер Києва Віталій Кличко. Один з учасників зустрічі розповів, що був «мотиваційний» виступ Президента і неформальна бесіда з ним.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply