Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Відверті свідчення екс-міністра Андрія Дещиці

Автор:

|

Січень 17, 2018

|

Рубрика:

Відверті свідчення екс-міністра Андрія Дещиці

У середу, 17 січня, Оболонський районний суд Києва продовжив розгляд справи за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича у державній зраді. На засіданні був заслуханий колишній виконувач обов’язків міністра закордонних справ України, а нині – посол у Польщі, Андрій Дещиця.

Стосовно заклику ввести війська до України, з яким звернувся 1 березня 2014 року Віктор Янукович до президента Росії Володимира Путіна свідок заявив: «Це була спроба виправдати направлення російських військ до Криму».

Окрім того, агенція «Укрінформ» наводить таку цитату із свідчень Андрія Дещиці: «З тієї інформації, яка до нас надходила у Міністерство закордонних справ, то іноземні підрозділи стягувалися на півостів Крим у лютому 2014 року. Це були російські регулярні збройні сили. З тієї інформації, яку ми отримували з оперативних повідомлень Державної прикордонної служби України, Служби безпеки, Міністерства оборони – це були вкидання літаками і гелікоптерами».

Залишається поза текстом питання про те, чому на таке відверте вторгнення російських військ тоді не було адекватної відповіді. Але це до державної зради Віктора Януковича не має жодного відношення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply