Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Відверта розмова з Володимиром Зеленським

Автор:

|

Січень 21, 2019

|

Рубрика:

Відверта розмова з Володимиром Зеленським

Розлоге інтерв’ю з ним у понеділок, 21 січня, оприлюднила інтернет-газета «Українська правда». Керівник студії «Квартал 95» і ймовірний кандидат у Президенти України Володимир Зеленський почув і кілька незручних запитань.

Наприклад про те, чи мільярдер Ігор Коломойський винен йому $4 мільйони актор відповів, що це комерційна таємниця, про яку він не хоче говорити. Далі уточнив, що телеканал «1+1» Ігоря Коломойського справді винен студії «Квартал 95» немаленьку суму, але не назвав її.

На прохання описати відносини з Ігорем Коломойським, Володимир Зеленський  сказав: «Ми не друзі. У мене друзі в «Кварталі». Я прошу мені взагалі не приписувати таких людей, тому що ми з різних поколінь». При цьому додав, що Ігор Коломойський не допомагає йому з президентською компанією, ані фінансово, ані іншим чином.

В інтерв’ю торкнулися і теми зміщення у часі новорічного звернення Петра Порошенка на каналі «1+1». Нагадаємо, що замість нього було увімкнено відео-заяву Володимира Зеленського про намір йти у Президенти України. Цей інцидент шоумен назвав технічною помилкою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply