Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Відставку генерального прокурора Верховна Рада розгляне 29 березня

Автор:

|

Березень 18, 2016

|

Рубрика:

Відставку генерального прокурора Верховна Рада розгляне 29 березня

main

Питання відставки генерального прокурора Віктора Шокіна буде розглянуто в парламенті 29 березня, під час наступного пленарного засідання, – про це, як передають засоби масової інформації, розповів спікер парламенту Володимир Гройсман, завершуючи засідання Верховної Ради 17 березня. Також спікер розповів, що не отримав конкретної відповіді від Генеральної прокуратури щодо того, чи прийде Віктор Шокін в парламент в процесі розгляду питання про його відставку. Гройсман відмітив, що чиновники будуть голосувати у відсутності генерального прокурора.

Народні депутати від фракції «Блок Петра Порошенка» вже говорили, що хочуть бачити новим генеральним прокурором керівника фракції Юрія Луценка. Таку заяву зробили народні депутати Олексій Гончаренко і Вадим Денисенко.

Варто нагадати, що 16 березня профільний комітет рекомендував українській Верховній Раді задовольнити заяву генерального прокурора Віктора Шокіна про відставку. 16 лютого глава Української держави Петро Порошенко звернувся до генерального прокурора Віктора Шокіна з закликом відправитися у відставку. Шокін направив главі відповідну заяву, після чого пішов у відпустку, з якої повернувся 16 березня. У Верховній Раді триває збір підписів за призначення керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Юрія Луценка на посаду генерального прокурора. На поточний момент вже зібрано 72 підписи.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply