Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Відпочинок Юрія Луценка очима західних експертів

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Відпочинок Юрія Луценка очима західних експертів

Необережний вислів чинного генерального прокурора України про те, що відпочинку на Сейшельських островах доступний для українців середнього класу, викликав низку іронічних коментарів. Їх наводить у четвер, 1 лютого, сайт «Голос Америки».

За підрахунками програми «Схеми» (так називається спільний спільний проект «Радіо Свобода» і телеканалу «UA:Перший») зимова відпустка родини Луценків на Сейшелах коштувала щонайменше 52 тисячі євро (майже $65 тисяч).

«Генеральний прокурор України Юрій Луценко каже, що відпочинок на курорті «Four Seasons» на Сейшельських островах є «чимось, що собі може дозволити типовий українець середнього класу». Це може стати прекрасним виборчим слоганом», – написав у мережі Twitter Майкл Карпентер, колишній заступник помічника глави Пентагону з питань України та Євразії в адміністрації Барака Обами, а нині директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті.

«Диву даєшся, наскільки ці люди відірвані від реальності», – так прокоментував слова Юрія Луценка експерт з оцінки ризиків в аналітичний компанії IHS Markit у Лондоні Алекс Кокчаров.

«Звичайна середня заробітна платня на рік у Києві, а це найбільше в Україні, приблизно $3700. Тож звичайному киянину знадобиться 17 років, щоб відкласти гроші на такий відпочинок для “середнього класу”», – зауважив менеджер програм Євразії у Center for International Private Enterprise (США) Ерік Карл Гонц.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply