Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Відомий російський політик про український Крим

Автор:

|

Січень 18, 2017

|

Рубрика:

Відомий російський політик про український Крим

0118___03--4

Додамо, що він ще й кандидат у президенти Росії. Йдеться про Григорія Явлінського, лідера опозиційної до режиму Володимира Путіна партії ЯБЛУКО. 18 січня інтернет-портали України повідомляють, що напередодні на персональному сайті політика оприлюднена його передвиборна програма. У ній є розділ «Мир з Україною», який ми наводимо увесь:

«Припинити будь-які форми силового втручання у внутрішні справи України, а також розпалювання і пропаганду війни. На найвищому державному рівні декларувати прихильність територіальній цілісності України і дотримання Росією взятих на себе міжнародних зобов’язань. Виконання цих зобов’язань щодо Криму має бути нерозривно пов’язане з повагою до гідності та інтересів усіх мешканців півострова, воно вимагає спеціального плану, часу, особливого статусу, міжнародних гарантій, міжнародної конференції. Однак це ніяк не скасовує того факту, що Крим – територія України, анексована всупереч міжнародному праву і угодам, підписаним і ратифікованим Росією».

Григорій Явлінський послідовно відстоює цю політичну позицію. 2 вересня 2016 року, виступаючи в телевізійних дебатах на «Першому» каналі російського телебачення, він заявив, що для Росії воювати з Україною – це «абсолютна і закінчена ганьба». А на зустрічі з журналістами у травні того ж року закликав державу «сказати, що приєднання Криму – це незаконна дія, і що Крим – не наш».

Світлина: Григорій Явлінський (крайній праворуч) у президії з’їзду партії «Яблуко».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply