Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Відновлено житло, знищене ворогом

Автор:

|

Травень 04, 2018

|

Рубрика:

Відновлено житло, знищене ворогом

Прес-центр Операції Об’єднаних сил (ООС) у п’ятницю, 4 травня, повідомляє, що минула доба видалася особливо напруженою для українських підрозділів, які протистоять ворогу на Донецькому, Світлодарському та Маріупольському напрямках. Російсько-окупаційні війська 21 раз застосували заборонену Мінськими угодами зброю. Сталося це на підступах до Зайцевого, Кам’янки, Кримського, Луганського, Новотошківського, Причепілівки, Світлодарська, Талаківки, Троїцького. А вночі 4 травня зафіксовано ще три таких епізоди.

Під час бойових дій у лавах українських військовослужбовців втрат не було. Як доповіла розвідка, у бойовиків 2 вбитих та 3 поранених.

Прес-центр Об’єднаних сил також повідомляє, що у місті Миколаївці Донецької області після реконструкції відкрили житловий будинок,  який був повністю зруйнований війною. В урочистостях з цього приводу взяв участь командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. Звертаючись до присутніх він сказав: «У липні 2014 року в Миколаївці перебувало шість ворожих опорних пунктів, склад з боєприпасами, позиції снайперів. Відновлення цієї будівлі є показником добрих намірів й практичних кроків влади. Військове командування звільнить Донбас, а влада України його відновить. Все буде добре. Все буде Україна».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply