Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Відлуння «виборів», проведених окупантами

Автор:

|

Грудень 10, 2018

|

Рубрика:

Відлуння «виборів», проведених окупантами

На правовому порталі Євросоюзу в понеділок, 10  грудня, оприлюднено інформацію про запровадження санкції проти осіб, причетних до проведення 11 листопада «виборів» на територіях так званих «Луганської народної республіки» і «Донецької народної республіки».

До списку потрапили дев’ять осіб. У їх числі ті, що займають керівні посади у самопроголошених утворах, а також керівники та члени «виборчих комісій». Відповідно до прийнятої у 2014 році постанови, штрафні заходи стали відповіддю на «дії, які загрожують територіальній єдності, суверенітету і незалежності України». До обмежень входять, зокрема, заборона на в’їзд і заморожування активів в країнах ЄС.

Як заявила свого часу Верховний представник Євросоюзу із зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні, Брюссель засуджує нелегітимні «вибори» у тих районах Донбасу, які були окуповані сепаратистами. Мінські угоди передбачають, що місцеві вибори повинні проводитися виключно в рамках українського законодавства, за стандартами і під наглядом ОБСЄ.

Світлина: «передвиборна агітація» у Донецьку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply