Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Відкрився перший центр видачі російських паспортів жителям Донбасу

Автор:

|

Квітень 29, 2019

|

Рубрика:

Відкрився перший центр видачі російських паспортів жителям Донбасу

Паспортний центр запрацював в місті Новошахтинськ, який розташований на кордоні з Україною. Цю інформацію 29 квітня підтвердив представник МВС РФ з питань міграції Кирило Адзінов.

«Центр відкрився сьогодні в тестовому режимі. Відбувається апробація технології, приймаємо перші документи від представників республіки (ЛНР – Ред.) »,- повідомив чиновник.

У жителів ЛНР буде можливість отримати російський паспорт за спрощеною схемою. Наприклад, заявникам не потрібно буде отримувати дозвіл на тимчасове проживання і посвідку на проживання. Для подачі заяв на громадянство не буде потрібно навіть виїжджати в Росію, так як буде налагоджена передача документів в центри. Процес розгляду, як планується, займе до трьох місяців. Відкриття другого паспортного центру, орієнтованого на жителів ДНР, має відбутися 30 квітня.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі телеканалу “Прямий”розповів про деякі аспекти цієї акції:

“За тим алгоритмом, який прагне задіяти Російська Федерація, у першу чергу, паспорти мають отримати учасники незаконних збройних формувань першого і другого окремих корпусів, після цього місцеві різного ґатунку чиновники і вже наостанок цивільне населення”.

Скандальна ж заява Путіна щодо паспортів для всіх охочих в Україні мала несподіване продовження. Пресс-секретар глави РФ Дмитро Пєсков заявив: «Поки рано говорити про такі модальності. Президент сказав, що питання в цілому є на порядку денному, про таке питання думають, але поки таких загальних рішень щодо всіх громадян України не приймалося. », – цитує Пєскова російський ресурс rt.com».

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply