Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Відійшов у вічність Великий Друг України

Автор:

|

Серпень 26, 2018

|

Рубрика:

Відійшов у вічність Великий Друг України

У неділю, 26 серпня, українські ЗМІ з посиланням на газету «The Washington Post» повідомили, що помер американський сенатор Джон Маккейн. До останньої хвилини з ним були його дружина Сінді й інші члени родини. 29 серпня йому б виповнилося 82 роки. З них він 60 років сумлінно служив своїй Вітчизні – Сполученим Штатам Америки. А ще був вірним другом України.

У липні 2017 року у Джона Маккейна після видалення тромбу над лівим оком діагностували агресивну форму раку головного мозку. Після інтенсивного курсу лікування він повернувся на роботу.

Президент України Петро Порошенко, який неодноразово зустрічався з Джоном Маккейном, написав сьогодні у соціальній мережі Facebook: «Ми ніколи не забудемо його неоціненний внесок в розвиток демократії і свободи в Україні та підтримку нашої держави. Сенатор був разом з українцями на Майдані та підтримував дух українських військових на Донбасі. Пам’ять про Джона Маккейна назавжди залишиться в наших серцях. Співчуття родині та усьому американському народові. Тужимо разом з вами…».

Світлина: Джон Маккейн і Петро Порошенко під час відвідин зони бойових дій на Донбасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply