Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Від замирення не залишилося й сліду

Автор:

|

Квітень 04, 2017

|

Рубрика:

Від замирення не залишилося й сліду

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 4 квітня принесло скорботну звістку. Минулої доби загинуло двоє українських військовослужбовців. Окрім того зазнали поранень аж п’ятеро. Отака ціна домовленості про припинення вогню! Ми вкотре переконуємося, що російські окупанти та їх найманці погоджуються у Мінську на перемир’я лише для того, щоб вбивати безкарно наших людей. Не вдасться! Цього разу українські бійці відповіли на провокації вогнем.

Після незначного зниження ворожої активності, ситуація у зоні бойових дій знову  загострюється. Минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування здійснили 48 обстрілів позицій Збройних Сил України.

Шість населених пунктів стали об’єктами вогневих атак на Маріупольському напрямку. Терористи часто вдавалися тут до заборонених Мінськими угодами видів зброї. Те саме спостерігалося й на двох інших напрямках. Наприклад, на Донецькому бойовики гатили з мінометів двох калібрів по укріплених позиціях українських армійців, обладнаних під Авдіївкою та поблищу Шахти Бутівка.

На світлині: у межах благодійного проекту «Допомога йде» військовослужбовці оперативного командування «Схід» доставили до лікувальних закладів міста Дніпра чергову групу дітей у супроводі батьків з Ясинуватського та Мар’їнського районів Донеччини.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply