Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Не спілкуватися з пресою країни-загарбника!

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

Не спілкуватися з пресою країни-загарбника!

Ріо-2016. 5 змагальний день-24752

У четвер, 11 серпня стало відомо, що напередодні в олімпійському Ріо лідер збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв виборов друге місце в абсолютній першості з результатом 92.266. У японця Кохея Утім ура, що став переможцем – 92.365. Таким чином у скарбничці нашої команди зявилася ще одна срібна медаль. Президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка привітав Олега та його особистого наставника Геннадія Сартинського з чудовим виступом, що став можливим завдяки їх довголітній наполегливій праці.

Після виступу Олег Верняєв сказав прес-службі НОК: «Я дуже радий медалі. Будемо працювати й надалі. Попереду інші індивідуальні фінали». Він також висловив вдячність Сергію Бубці за те, що той допоміг батькам Сергія приїхати у Ріо і по вболівати за сина.

А от російським журналістам наш олімпійський віце-чемпіон в інтерв’ю відмовив. Почувши, що його гукнули, Сергій попрямував до мікст-зони. Але побачивши мікрофон з написом «Россия», не промовивши жодного слова демонстративно розвернувся і пішов в роздягальню.

На світлинах: вгорі – срібний призер Олімпіади Олег Верняєв; внизу – його група підтримки.

Ріо-2016. 5 змагальний день-24850

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply