Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Від сьогодні в Україні знову є реєстровці

Автор:

|

Квітень 20, 2017

|

Рубрика:

Від сьогодні в Україні знову є реєстровці

У четвер, 20 квітня, у газеті «Голос України» оприлюднено закон України про створення Єдиного державного реєстру військовослужбовців. А це означає, що він набув чинності. Мимоволі згадується запроваджений ще королем Стефаном Баторієм реєстр українського козацького війська. Але відтоді стільки змінилося в інформаційних технологіях!

Нинішній реєстр – це єдина автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, де зберігатимуть персональні та службові дані про всіх військовозобов’язаних громадян України віком від 17 до 60 років. Й це буде дуже детальна інформація. Фіксуватимуть, наприклад, дати виїзду за кордон та повернення на територію України. До реєстру переносяться відомості з Центральної виборчої комісії, Держприкордонслужби, Міносвіти, міграційної та фіскальної служб. Також туди повинні входити дані військовозобов’язаних (призовників) з облікових карток та особистих справ військкоматів.

Власником всієї інформації є Міністерство оборони України, а розпорядником – Генеральний штаб Збройних Сил. Фахівці твердять, що новий реєстр допоможе краще вести військовий облік, планувати заходи мобілізації, призову на строкову службу чи прийняття на контрактну та багато іншого. Програмне забезпечення для роботи з базою даних призовників вже готове, виділено й кошти на її створення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply