Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Від сьогодні у Вільнюсі є «Український сквер»

Автор:

|

Грудень 08, 2017

|

Рубрика:

Від сьогодні у Вільнюсі є «Український сквер»

Його урочисте відкриття відбулося 8 грудня з участю Президента України Петра Порошенка, який перебуває у Литві з робочим візитом.

«Це дуже символічно, бо не можна собі уявити кращих відносин між країнами, ніж зараз між Україною та Литвою. Не можна собі уявити кращих відносин між українським та литовським народами. Наша сьогоднішня зустріч тут є яскравим тому підтвердженням», – наголосив, звертаючись до присутніх глава Української держави. Він також нагадав, що під час візиту Президента Литви Далі Грібаускайтє до України у грудні 2016 року, вона відкрила у Києві «Литовський сквер».

«Український сквер» розташоварний у Старому місті Вільнюса. У лютому 2017 року від Адміністрації самоврядування Вільнюса було отримано погоджений план розташування скверу. Протягом року вирішувалися технічні питання щодо облаштування території.  З литовською стороною також було погоджено питання щодо встановлення таблички з назвою скверу литовською та українською мовами за аналогією з облаштуванням «Литовського скверу» в Києві.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply