Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Від Петра Порошенка відвернулися три нардепи

Автор:

|

Лютий 28, 2019

|

Рубрика:

Від Петра Порошенка відвернулися три нардепи

Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Світлана Заліщук у четвер, 28 лютого, оголосили про вихід з пропрезидентської фракції «Блок Петра Порошенка» (БПП). Фотокопії своїх заяв вони оприлюднили у соціальних мережах.

Усі троє стали народними депутатами України у 2014 році, потрапивши до Верховної Ради за списками саме БПП. Але з часом почали критикувати цю партію та перестали голосувати синхронно з її парламентською фракцією. Зараз, аргументуючи своє рішення, вони згадали про скандал навколо звинувачень у наживанні на контрабанді російських деталей для армії, що пролунали на адресу одного з бізнес-партнерів чинного Президента України Олега Гладковського. Ось, наприклад, що заявила Світлана Заліщук: «Розкрадання солдатів – це за межею людяності». Втім, про намір саме цієї депутатки  покинути фракцію БПП можна було здогадатися й раніше. Кандидат у Президенти Анатолій Гриценко вже навіть оголосив, що у випадку своєї перемоги на виборах пропонуватиме Світлану Заліщук на посаду міністра закордонних справ.

До слова, У 2016 році народні депутати Єгор Фірсов та Микола Томенко, які також були обрані за списком БПП, оголосили про свій вихід з фракції через незгоду з діями її керівництва.

Світлина: (зліва направо) Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply